Blog

24.02.2015
Kategorie: Aktuality

Fiat 500 Vintage ’57

V Ženevě se veřejnosti představuje také Fiat 500 Vintage '57, který vzdává hold italské ikoně z roku 1957. Vůz je charakteristický některými prvky, které jsou moderní interpretací řešení, jež v 60. a 70. letech proslavili původní „pětistovku" po celém světě. Jedná se například o modrý pastelový odstín karoserie, bílou střechu, spoiler, anténu a kryty vnějších zpětných zrcátek nebo 16palcová litá kola s bílým chromovaným zpracováním, které připomínají kola historické "pětistovky". Více informací na www.fiatpress.cz.

Komentáře

Přidat nový komentář* Povinné položky
24.02.2015
Kategorie: Aktuality

Fiat Doblò Trekking

V Ženevě zažívá premiéru i nové Doblò Trekking, které se v prodeji objeví v příštích měsících. Tento model je ideální odpovědí pro všechny, jež svůj vůz využívají zejména v městském provozu, ale současně chtějí být při svých outdoorových aktivitách schopni zdolat i silnice se špatnou přilnavostí. To zaručuje hned několik exkluzivních outdooorvých doplňků exteriéru, systém Traction+ a o 10 mm zvýšená světlá výška. Více informací na www.fiatpress.cz.

Komentáře

Přidat nový komentář* Povinné položky
02.02.2015
Kategorie: Aktuality

Nové Doblò Cargo: ulehčí vám práci

Dnes se mezinárodnímu tisku představilo nové Doblò Cargo, čtvrtá generace modelu značky Fiat Professional, která přináší větší funkčnost, větší výkon a vyšší hodnotu. Více informací na www.fiatpress.cz.

Komentáře

Přidat nový komentář* Povinné položky
>